IT Курси від Logos IT Academy Обирай курси ІТ у Львові

febrero 16, 2021 9:30 pm Published by Leave your thoughts

Зробимо з тебе повноцінного ІТ фахівця, працевлаштуємо на твою першу роботу та покажемо як зростати далі в IT-сфері. Інформаційний супровід проєктів – створення контенту для внутрішніх каналів комунікації. Розробка та проведення івентів (самостійно та в команді).

Full Stack Developer чим займається

За останні 2.8 роки набув хорошої експертизи в Performance testing. Знає ключики до успішної та ефективної комунікації з клієнтом та командою. Виконання цих завдань дуже важливе, якщо ви дійсно хочете full stack developer вакансии навчитися програмуванню. Не потрібно, оскільки усі аудиторії Logos IT Academy обладнані необхідною сучасною технікою та безпровідним інтернетом. Молодий колектив і відкрита, доброзичлива атмосфера.

Так, у тебе є одноразова можливість взяти академічну відпустку і повернутись до навчання коли тобі буде зручно. Володіє знаннями Ajax, Angular, Node.js, Sass/less, Adobe Photoshop, Bootstrap, jQuery, jQuery UI, Git, JSON. Брав участь у розробці багатьох сайтів, зокрема LOGOS IT Academy. Займався версткою сайту Lumiere для французького замовника та ін. Cертифікований спеціаліст по ISTQB® Займався тестуванням як front-end так і back-end проектів. Спеціаліст по тестуванні в консолі на Linux, Unix OS’s.

Випускники Logos IT Academy вже працюють в цих компаніях

Система накопичення поинтів, що можна обмінювати на сертифікати MAKEUP, Rozetka, Цитрус, JYSK тощо. Розвиток софт і хард скілів у корпоративному навчальному проєкті University. Матеріали надають наші колеги з нью-йоркського офісу. Спеціалістам, які прагнуть опанувати нову галузь або повністю змінити свій рід діяльності. Так, якщо за бажаним графіком є вільні місця у групі. Віддалену роботу на період карантину та воєнного стану.

У разі якщо група велика, на занятті присутній асистент викладача, який допомагає студентам з практичними завданнями. Мінімальна кількість людей для запуску групи троє. Засновник компанії Webboost Digital Marketing Agency. Займається проектами не тільки в країнах СНД, а й в Туреччині, Великобританії, Німеччині та США. Викладач з 5-річним досвідом роботи у програмуванні, який любить працювати в команді і займатись перевіркою якості роботи над проектами. Має досвід роботи з іноземними замовниками.

Full Stack Developer чим займається

Також ти отримуєш навики роботи в командах за методологією Scrum. Зазвичай до 5, або 10 залежить від https://wizardsdev.com/ курсу. У будь-якому випадку процес навчання побудований так, що ніхто не залишиться без уваги.

IT Курси від Logos IT Academy

Згодом зрозуміла, що всетаки її покликання це JS. За роки досвіду була залучена до кількох проектів, таких як створення чатів, status pages, weather-сервісів та ін. Володимир займається програмуванням понад 4 роки, 3 з яких програмує на Java. Розробляє ERP-рішення на основі хмарних технологій.

Має досвід викладання не тільки в ІТ сфері. Фанат Java, девіз «Все, що можна написати на Java я напишу, а на Java можна написати все! Знання та розуміння трендів ринку івент-послуг, досвід роботи з підрядниками. Консультувати та допомагати користувачам наших продуктів у розв’язані різних питань, що пов’язані з вебсервісами. Наприклад, це може бути допомога у виборі послуг, установка чи налаштування наших продуктів і послуг. Спілкування відбувається у чатах і тікетах (email-листування).

  • У разі якщо група велика, на занятті присутній асистент викладача, який допомагає студентам з практичними завданнями.
  • Також у нас працюють тільки кваліфіковані викладачі-практики з досвідом роботи.
  • За роки досвіду була залучена до кількох проектів, таких як створення чатів, status pages, weather-сервісів та ін.
  • Володіє знаннями Java, JavaScript з багатьма його фреймворками, бази даних MySQL, PostgreSQL, MongoDB.
  • Для кращих студентів ми проводимо стажування у провідних ІТ-компаніях міста Львова з можливістю подальшого працевлаштування.
  • У нас привітний персонал, сучасні комп’ютерні аудиторії та найкраща цінова політика.

Ви отримаєте професійні знання про вебсервіси, домени, хостинг й інтернет загалом. Також ви навчитеся взаємодіяти з клієнтами з усього світу, вести бізнес-комунікацію. Компанія платить вам за навчання – $300 у разі складання фінального тесту. Стабільний дохід, що починається від $400.

Відповіді на часті запитання

Знання та розуміння основ проектного і тайм-менеджменту. Робота з підрядниками (реалізація івентів, брендування продукції). Офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку та лікарняний.

Досвід створення подій від концепції до реалізації. Пошук нових форматів івентів та постійне покращення вже існуючих. Учасники відбираються на основі мотиваційних листів надісланих через онлайн-заявку на сайті.

Full Stack Developer чим займається

Ми працюємо з проєктом Namecheap, який входить в топ-3 світових реєстраторів доменних імен. Уже понад 23 роки нам довіряють більше 8 млн клієнтів, підтвердженням чого є більш, ніж 14 млн зареєстрованих доменів по всьому світу. Кращі студенти мають можливість проходити стажування із подальшим працевлаштуванням у провідних ІТ-компаніх міста Львова. Головна локація в Україні знаходиться у Харкові. Ми надаємо клієнтську підтримку для проєктів, які займаються реєстрацією доменних імен, Web-хостингом, а також SSL сертифікатами (це розміщення, збереження та захист інформації).

Також у нас працюють тільки кваліфіковані викладачі-практики з досвідом роботи. Наш офіс знаходиться в центрі міста, що забезпечує оптимальний маршут з будь-якої точки міста. У нас привітний персонал, сучасні комп’ютерні аудиторії та найкраща цінова політика. Ми дбаємо не лише про навчання, але й дозвілля наших студентів. Саме тому ми постійно організовуємо екскурсії в ІТ-компанії, тренінги по софтскілах та тематичні івенти. Якщо ти успішно будеш виконувати усі завдання та рекомендації викладача, а також захистиш свій випускний проект – звичайно так!

Безкоштовні ІТ курси у Львові

Наші стратегічні партнери – другий найбільший світовий доменний реєстратор Namecheap та провідний український хостинговий провайдер HOSTiQ. Ми співпрацюємо з понад 2000 спеціалістів та входимо до ТОП-10 найбільших ІТ-компаній України. Для кращих студентів ми проводимо стажування у провідних ІТ-компаніях міста Львова з можливістю подальшого працевлаштування. Також ти можеш долучитись до ІТ-спільноти LOGOS FAMILY та отримати персонального рекрутера, який весь пошук роботи для вас візьме на себе. У нас найбільш адаптована програма під вимоги сучасного ринку ІТ.

Комплексні програми навчання

Так, викладач безкоштовно проводить 1-3 індивідуальні заняття по даному курсу і якщо є місця, долучає до групи. Фрілансер з більш як дворічним досвідом в сфері ІТ. На парах часто наводить приклади з реальних проектів.

Володіє навиками необхідними для розробки архітектури для Баз даних. Якщо ви налаштовані розвивати компанію, колектив і, звісно, себе — ми чекаємо на ваше резюме. Конспекти ніхто не пише, презентації та теоретичний матеріал подається в електронній формі, домашні завдання також відсилаються на емейл. Міжнародна IT компанія, яка займається реєстрацією доменних імен, web-хостингом і SSL-сертифікатами.

Курси і табори для дітей у Львові

Усім технічним тонкощам та професійним скілам ми навчимо вас під час внутрішнього тренінгу. Можливості професійного розвитку, а також зростання доходу. За додаткові ініціативи або високі результати ви можете отримувати щомісячні та щоквартальні бонуси. Роботу в одній з найбільш надійних та стабільних сфер – ІТ-галузі. Досвід роботи в ІТ-компанії за міжнародними стандартами.

Володіє знаннями Java, JavaScript з багатьма його фреймворками, бази даних MySQL, PostgreSQL, MongoDB. Має досвід у адмініструванні Ubuntu-based серверів. Міжнародна ІТ-компанія ZONE3000 вже 24 роки надає комплексні рішення для розробки та підтримки вебсервісів (доменна реєстрація, хостинг, сертифікація, приватна пошта тощо).

На наших курсах ти вивчаєш лише те, що потрібно для роботи. Ми постійно вдосконалюємось та впроваджуємо новітні методики викладання. Володіє знаннями MongoDB, Git, jQuery, Spring Framework та ін. Позитивний і життєрадісний викладач, який за свій немалий викладацький досвід продемонстрував вміння якісно і цікаво передати знання своїм підопічним.

Нічні зміни оплачуються додатково (ставка х1.5) – наприклад, якщо у вас було 6 нічних змін на місяць, ви отримуєте $457. Більшість курсів розрахована на новачків. Якщо у Вас є сумніви, або ж ви вагаєтесь запрошуємо пройти безкоштовний курс по “Основах програмування”. Дисконтна програма для співробітників, спрямована на надання знижок і особливих умов від партнерів компанії. Саме тому ви можете ефективно розпоряджатися своїм робочим часом, навіть поєднувати роботу з навчанням в університеті. Єдиною умовою для проходження на цю позицію є знання англійської на рівні Intermediate чи вище.

Categorised in:

This post was written by slipingrex

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *